قوانین مسابقه کشف استعداد ایرانی

فصل اول این مسابقه در سه مرحله مقدماتی 7 نفره با موضوعات مختلف به اجرا در می آیدو از هر گروه 3 نفر به نیمه نهایی راه پیدا میکنند. و پس از آن از بین 9 نفر شرکت کننده نیمه نهایی 4 نفر به فینال راه پیدا میکنند.

قوانین مسابقه

 1. در ثبت نام این مسابقه تنها کد شناسایی شما "کد ملی" میباشد. لطفا کد ملی را کامل و صحیح وارد نمایید.
 2. نام و نام خانوادگی و شماره ملی خود را بر روی سی دی نمونه کار خود درج نمایید.
 3. ثبت نام در این مرحله به منزله حضور قطعی شما در مرحله اصلی مسابقه نمیباشد و فقط شما را وارد بخش گزینش مینماید.
 4. ثبت نام در این مسابقه فقط از طریق وب سایت موسسه فرهنگی هنری یکتا نواندیشان برنا به نشانی www.bornacag.com انجام خواهد شد و هرگونه ثبت نام به هر شکل دیگری از درجه اعتبار ساقط میباشد.
 5. شرکت در این مسابقه به طور کامل در کلیه مراحل برای تمام افراد کاملا رایگان میباشد.
 6. افراد میتوانند در صورت توانایی در بیش از یک رشته ثبت نام نمایند.
 7. این مسابقه دارای قوانینی است که هنگام ثبت نام به رویت شرکت کنندگان خواهد رسید و آنها با امضای تعهد نامه رعایت قوانین کلیه ی آنها را پذیرفته و براساس آن عمل می نمایند، بدیهی است نقض هریک از قوانین منجر به حذف شرکت کننده در هر مرحله ای که باشد می گردد و ضمناً کلیه ی مسئولیتهای ناشی از عدم رعایت قوانین اعم از حقیقی و حقوقی مستقیماً به عهده ی شرکت کننده می باشد.
 8. کلیه ی شرکت کنندگان در هر بخش می بایست تمامی برنامه های خود را در راستای سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و قوانین جاری کشور به اجرا درآورند.
 9. شرکت کنندگان راه یافته به مرحله ی بعد باید در مرحله ی بعدی، کاری متفاوت از مرحله ی قبل به اجرا درآورند در غیر این صورت از مسابقه حذف خواهند شد.
 10. داوران در هر مرحله حق حذف افرادی را که صلاحیت اخلاقی یا اجرایی نداشته باشند را دارا بوده و شرکت کنندگان حق اعتراض به رای داوران را ندارند.
 11. کلیه ی عواقب ناشی از عدم تسلط شرکت کننده در هر بخش به موضوع اجرایی به عهده ی خود شخص بوده و چنانچه باعث آسیب یا خسارتی گردد مسئولیت آن کاملا به عهده ی شرکت کننده می باشد و می بایست جبران خسارات نماید.
 12. شرکت کنندگان موظف به حضور در روز تعیین شده توسط هیئت اجرایی بوده و چنانچه به دلایل غیر موجه حضور پیدا نکنند منجر به حذف آنها و به منزله ی انصراف تلقی می گردد.

ثبت نام در مسابقه کشف استعداد ایرانی

شرایط را مطالعه کرده ام و قصد ثبت نام در مسابقه را دارم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی هنری یکتا نواندیشان برنا می باشد
طراحی شده توسط گروه طراحان دیدگاه