مسابقه کشف استعداد ایرانی چیست

کلیه افرادی که در هر یک از زمینه های مسابقه که استعداد خاصی دارند میتوانند در این مسابقه شرکت نموده و شانس خود را برای برنده شدن امتحان نمایند.

شرح مسابقه و نحوه اجرای آن

  1. این مسابقه در سه مرحله و با موضوعات مختلف به اجرا در می آید که در فصل اول 20 نفر از بین متقاضیان که توسط فراخوان جذب خواهند شد، به عنوان شرکت کنندگان اصلی مسابقه انتخاب می گردند که در چهار گروه به رقابت خواهند پرداخت
  2. در مرحله ی اول یا مقدماتی 4گروه 5 نفره با یکدیگر رقابت خواهند کرد که مسابقه هر گروه در قالب یک برنامه بصورت DVD ارائه خواهد شد و از هر گروه 2 نفر به مرحله بعد وارد میگردند.
  3. در مرحله دوم یا نیمه نهایی پس از رای داوران و انتخاب مردمی، مسابقه با 1 گروه 8 نفره ادامه خواهد یافت که آن هم در یک قسمت جداگانه تولید و بصورت DVD عرضه میگردد و از این مرحله 3 نفر انتخاب و وارد مرحله نهایی میشوند.
  4. مرحله سوم با حضور 3 نفر از منتخبین مسابقه در یک روز اجرا خواهد شد و نهایتا نفر برگزیده توسط هیات داوران انتخاب خواهد شد و در قالب یک DVD تولید و عرضه میشود که قسمت پایانی و ششم مجموعه در فصل اول میباشد.
  5. این روال برای پنج فصل ادامه یافته که مجموعا 100 شرکت کننده را شامل میشود و پنج نفر برگزیده نهایی هرفصل یک فینال مجزا برگزار میکنند و نفر اول ، برنده ی یکصد میلیون تومان جایزه ی نقدی خواهد شد.

کشف استعداد ایرانی چیست

موسسه فرهنگی هنری یکتا نواندیشان برنا با سالها تجربه در عرصه های مختلف فرهنگی و هنری قصد دارد برنامه ای ویژه را جهت کشف استعدادهای ناشناخته با عنوان "کشف استعداد ایرانی" به اجرا در آورد .
با مجوز رسمي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي جهت پخش در شبكه سينماي خانگي
طرح تولید مسابقه تصویری "کشف استعداد ایرانی"

ثبت نام در مسابقه کشف استعداد ایرانی

شرایط را مطالعه کرده ام و قصد ثبت نام در مسابقه را دارم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی هنری یکتا نواندیشان برنا می باشد
طراحی شده توسط گروه طراحان دیدگاه